Kahraman Tazeoğlu, Şiirleriyle ANKAmall’da Duygu Fırtınası Estirdi

Ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu , ANKAmall’un Şubat ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikte Ankaralı sevenleriyle bir araya geldi. Hayranları tarafından yoğun ilgi gören Tazeoğlu, şiirlerinden bölümler okuyup hayranlarıyla sohbet etti.

Yalnızlık ve aşk üzerine yazdığı kitaplar ve şiirleriyle beğeni toplayan Kahraman Tazeoğlu, AVM’deki etkinlikte son kitabı Mor’u imzaladı ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

“İlk şiirlerimi komşu kızına yazdım…”

Hayranlarının yakın ilgisi ile karşılaşan duygusal şiirlerin şairi Tazeoğlu, hayranlarına şiir yazmaya nasıl başladığını anlattı ve şunları söyledi:

“17 yaşında şiir yazmaya başladım. O zaman karşı komşumuzun kızını sevdim ve ilk şiirlerimi ona yazdım. O dönem iletişim çok kısıtlıydı, şimdiki teknolojik imkanlar yoktu. Ben sırf onu görmek için balkonda yatıp balkonda kalkıyordum.  Ama o duygular ve ilk aşk bana hüsran ve acı getirdi. Elim ondan sonra kalem kağıda uzandı. Sevdalanırsınız acı çekersiniz, şiir yazarsınız. Mutlu iken şiir yazılmıyor. Denedim olmuyor. Biz acımızı ifade etmek için kaleme sarıldık. Hikayelerim ve şiirlerim hep böyle oluşuyor. Her acıda yeni şiirler yazdım, duygularımı bu şekilde aktardım.”

Ünlüler geçidi devam edecek

ANKAmall Şubat ayı boyunca “Fenomenlerle Takibe Takip” sloganıyla düzenlediği etkinliklerde ünlüleri Ankaralılarla buluşturmaya devam ediyor. Daha önce sosyal medya fenomenleri Semih Varol, Koray İzitaş, Mehmet Burak Torun ile Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’ı ağırlayan ANKAmall, Kahraman Tazeoğlu’ndan sonra da 25 Şubat’ta Pedagog ve Yazar Gözde Erdoğan’ı Ankaralılarla bir araya getirecek.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*