Amad Gayrimenkul’den “Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi”ne destek

Kartal Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen “Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi”nde, ilçede gerçekleştirilen kentsel dönüşüm sektörün önde gelen aktörlerinin katılımıyla mercek altına alındı.

 

“Dönüşümde Kartal Modeli” ile Türkiye’nin en kapsamlı kentsel dönüşümlerinden birine imza atan Kartal Belediyesi’nin, bu yıl 2’ncisini düzenlediği “Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi”, 10 Mayıs 2017 tarihinde Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda gerçekleşti. Gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerinin katılımıyla düzenlenen zirvede, Amad Gayrimenkul Türkiye Müdürü Oğuzhan Olaş, zirveyi düzenleyen Kartal Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Altınok Öz’e teşekkürlerini sundu.

 

“Kartal Wings” Türkiye’de model olacak

Umran Yapı ortaklığı ile Kartal’ın dönüşümüne örnek olacak Kartal Wings projesinin temellerini attıklarını ve lansman toplantısını gerçekleştirdiklerini söyleyen Oğuzhan Olaş, Kartal’ın geleceğine ve gelişimine inançlarının tam olduğunu vurguladı. Bölgeye olumlu katkılar sağlayan bu zirveye destek olmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Olaş, bundan sonra da Kartal’ın gelişimine destek olacaklarını ve önümüzdeki dönemlerde de benzer projelerde yer alacaklarını ifade etti. Olaş, yakın gelecekte Kartal’ın yalnızca İstanbul için değil, Türkiye için bir kentleşme modelini ortaya koyacağının altını çizdi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*