Tahincioğlu’ndan 250 milyon dolarlık proje: Nidapark Bomonti

Tahincioğlu, İstanbul’un tarihi semti Bomonti’de bulunan Nidapark Bomonti projesini lansmana özel avantajlı fiyatlarla görücüye çıkardı. Toplam yatırım değeri 250 Milyon dolar olan Nıdapark Bomonti, konut, ofis ve alışveriş alanlarının yanı sıra meydan kullanımı da sunuyor. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bu sene içinde iki yeni projeyi daha satışa çıkaracaklarının müjdesini verdi.

 

Gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Tahincioğlu’nun farklı bölümlerden oluşan ve mülk sahiplerine şehrin kalbinde konforlu yaşam alanları sunan Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan olmak üzere 5 bölümden oluşan Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje.

Lansmana özel fiyatlar

151 adet ön talep satışı gerçekleştiren Nidapark Bomonti’de daire fiyatları KDV dahil 714 bin TL’den başlıyor. 8 bin 300 TL’den başlayan metrekare fiyatları 17 bin TL’ye kadar çıkıyor. Projede yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10  ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz,  61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faiz imkânı yer alıyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projenin 3 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor.

İstinye ve Kağıthane’de iki yeni proje daha satışa çıkacak

Projenin tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, İstanbul’un merkezi noktalarından Şişli Bomonti’de yükselen Nidapark Bomonti projesiyle rezidans, ofis ve alışveriş alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunduklarını söyledi. Özcan Tahincioğlu projeye ilişkin şu bilgileri verdi: “100 yılı aşkın tarihiyle, İstanbul’un en eski semtlerinden prestij sahibi semti Bomonti, şehrin yeni gözdesi konumunda. İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının üstünde, şehrin eğlence, kültür ve sanat hayatının kalbinde yer alan Bomonti’de ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ Nidapark Bomonti projemizle hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunmaya hazırlıyor, dedi. Tahincioğlu ayrıca biri İstinye’de diğeri Kağıthane’de olmak üzere iki yeni projeyi daha bu sene içerisinde satışa çıkaracaklarını sözlerine ekledi.

 

Nidapark Bomonti’den Tarihi Yarımada Manzarası

İstanbul ve tarihi yarımada manzarasını gözler önüne seren Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4,5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Nidapark Bomonti Teras ise geniş terasları ve yatay yerleşimiyle iç bahçedeki peyzaj alanıyla keyifli bir ortam sunarak 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire tipleriyle alternatif sunuyor. Proje içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu bulanan projede 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım imkânı bulunuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*