Hilti’den 5 Yeni Ürün

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sağlayan Hilti, 5 yeni ürününü gerçekleştirdiği “Marketing Wave” etkinliğiyle tanıttı. RE 500v3 ve RE 100 Kimyasal Dübel, HST3 ve HST2 Klipsli Dübel ile TE 3 Delici Kırıcı ürünlerini piyasaya sunan Hilti, bu yeni nesil ürünleriyle sektörde adından söz ettirmeye devam edecek.

 

Üstün performans ve dayanıklılığa sahip ürünleriyle fark yaratan jenerik marka Hilti, yılda dört kez yeni ürünleri için satış ekibine özel olarak düzenlediği “Marketing Wave” (Pazarlama Dalgası) etkinliğinin 2016 yılındaki ikinci ayağını gerçekleştirdi. Etkinlikte yeni ürünleri RE 500v3 ve RE 100 Kimyasal Dübel, HST3 ve HST2 Klipsli Dübel ile TE 3 Delici Kırıcıyı tanıtan Hilti,  her zaman olduğu gibi bu yıl da pazarda fark yaratacağını kanıtladı.

 

ETA onaylı “Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel”

Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel, delik pürüzlendirme aparatı ile karotla açılmış deliklerde yük kaybı yaşamayan tek kimyasal dübel olarak dikkat çekiyor. Tozsuz delim ucu sayesinde delinmiş deliklerde delik temizliği yapmadan uygulama konusunda ETA onayı bulunan Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel, rakiplerinden daha yüksek yük değerlerine sahip olma özelliği ile de öne çıkıyor. Profis ile kolay ve çabuk dizayn imkanı sunan Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel, tozsuz delim ucu ile en hızlı uygulamalara imkan tanıyor. Bugüne kadar üretilmiş en hızlı kürlenen, sıfır derecenin altında uygulama onayı bulunan, akülü tabanca ve aksesuarlarla piyasadaki en rahat uygulanabilir epoksiye sahip olan Hilti RE 500v3 Kimyasal Dübel, şantiyelerdeki tüm uygulamalarda en üst düzeyde performans sunuyor.

 

“Hilti RE 100 Kimyasal Dübel” ile farklı tip uygulamalarda optimum çözüm

Çatlaklı ve çatlaksız betonda ETA onaylı performans sunan yeni Hilti RE 100 Kimyasal Dübel, farklı tip uygulamalarda optimum çözüm imkanı sağlıyor. Beton, doğal taş, tahta gibi ana malzemelerde ve kuru, ıslak, su dolu veya su altı deliklerde uygulanabilirliğiyle dikkat çeken Hilti RE 100 Kimyasal Dübel, akülü tabanca ve tozsuz delim ucu ile kolay uygulama avantajına sahip. Daha küçük delik çapı ile uygulama imkânı sunan ETA onaylı Hilti RE 100, akülü tabanca ile birlikte piyasadaki en iyi tabanca platformunu sunuyor. Sistem olarak yüksek verimlilik vadeden ve şantiyedeki üretkenliği artıracak özelliklere sahip olan Hilti RE 100 Kimyasal Dübel, daha kolay ve yenilikçi delik temizliği ve 20 mm’lik çapa kadar olan deliklerde manuel temizlik imkânı sağlıyor.

 

Yenilikçi “Hilti HST3 ve HST2 Klipsli Dübeller”

Hilti’nin yeni dahiyane klips geometrisi ile birleştirilmiş yüksek dayanımlı çelik malzemeli Hilti HST3 Klipsli Dübel’i, yenilikçi ve optimum kaplaması ve düşürülmüş gerilme kuvveti ile yüksek kaliteli bir ürün olarak öne çıkıyor. Ayrıca, artırılmış alttan kesme yüzdesi özelliği sayesinde klipsin bozulmaya göre şekil alabilmesini sağlıyor. Eski HST ürününe nazaran aynı çap ve boyda maliyet avantajı sağlayan ve fiyat avantajına rağmen eski HST ürünü ile benzer yük değerlerine sahip olan yeni Hilti HST2 Klipsli Dübel ise sadece çatlaklı beton onayı ile birçok şantiyenin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya aday.

 

Sınıfının en hızlı delicisi “Hilti TE 3 Delici Kırıcı”

Marka vaadi “Hilti. Üstün Performans. Üstün Dayanıklılık.” olan Hilti’nin yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı, zorlu koşullar ve ağır uygulamalarda bile üstün performans ve dayanıklılık özelliği sergiliyor. 850 Watt motora sahip Hilti TE 3 Delici Kırıcı, toz toplama adaptörü ile baş üstü uygulamalarda da kolaylık sunuyor. 3 kilogram ağırlığa ve 6-16 optimum delim çapına sahip Hilti TE 3 Delici Kırıcı, uzun kömür süresi ile de avantaj sağlıyor. Tamir servisinde verimlilik ilkesiyle tasarlanan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, düşüp kırılma, suya girme ve hatalı kullanım dışında “2 yıl masraf yok” uygulaması kapsamında garanti altında sunuluyor. Ürün, ergonomik tutma kolu tasarımı sayesinde rahat uygulama imkânı tanıyor.

 

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 13 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 300 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde 3. sırada yer alırken, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü. Hilti ise aynı enstitünün açıkladığı “Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu İş Yerleri 2015” listesinde 25 marka içinde bir önceki yıla göre 5 basamak yükselerek 12. sıraya yerleşti.

*1 İsviçre Frankı=2,94TL, Merkez Bankası’nın 31 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

hilti.com.tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*